Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.

Ponuka a cenník

Prenájom priestorovMožnosť prenájmu priestorov po individuálnej dohode

"Podkrovie"

Krátkodobý prenájom podkrovného priestoru v Centre Zdravia Radosť. Svojou veľkosťou a vybavením je vhodný pre rôzne besedy, semináre, prednášky, kurzy, školenia, meditácie, hodiny jogy a iné. Kapacita priestoru závisí od druhu využitia 10-35 osôb. Podkrovie je klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením, je vybavené stoličkami, veľkoplošným televízorom, ozvučením. Podkrovie je krásne zrekonštruované a pôsobí nádherným dojmom v ktorom sa určite budete cítiť príjemne.

 

"Hnedá miestnosť"

Krátkodobý prenájom miestnosti v Centre Zdravia Radosť. Táto miestnosť s príjemnou atmosférou, svojou veľkosťou a vybavením je vhodná pre individuálne stretnutia, terapie, procedúry, masáže, prípadne pre osobné stretnutia, jednania, pohovory a pod. Miestnosť je zariadená v luxusnom štýle, má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Je vybavená ozvučením, kvalitným nábytkom, masérskym stolom, podhľadovým osvetlením s možnosťou výberu z rôznej škály farieb. Pomocou tohto osvetlenia si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vlastných predstáv. 

 

"Zelená miestnosť"

Krátkodobý prenájom miestnosti v Centre Zdravia Radosť. Táto miestnosť s príjemnou atmosférou, svojou veľkosťou a vybavením je vhodná pre individuálne stretnutia, terapie, jednania, pohovory a pod. Miestnosť je zariadená pohodlným nábytkom, pracovným stolom, TV, kvalitným ozvučením, náladovým osvetlením, pomocou ktorého si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vlastných predstáv.

 

Doba prenájmu

"Podkrovný priestor"

"Hnedá miestnosť"

"Zelená miestnosť"

1 hod.

25,- €

17,- €

15,- €

2 hod.

49,- €

33,- €

29,- €

3 hod.

72,- €

48,- €

42,- €

4 hod.

96,- €

64,- €

56,- €

5 hod.

120,- €

80,- €

70,- €

1 deň

150,- €

110,- €

100,- €
Objednávka

     
Fotogaléria